Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu optimālu lietošanas pieredzi un tīmekļa vietnes funkcionalitāti.
Apstiprinot sīkdatņu lietošanu, jūs paziņojat, ka piekrītat izmantot sīkdatnes saskaņā ar mūsu Privātuma politika
Pārvaldīt

T/c Spice atvērts lielākais Nike veikals Baltijā

05.05.2020

Neskatoties uz to, ka Covid-19 krīze daudzviet negatīvi ietekmējusi uzņēmējdarbību, tirdzniecības centrā “Spice” turpinās attīstība un ienāk gan jauni zīmoli, gan veidolu maina jau apmeklētāju iecienīti veikali. Pagājušajā nedēļā, 5.maijā, tirdzniecības centrā atklāts Baltijā lielākais sporta modes preču zīmola Nike jaunā koncepta veikals, kurā pieejamas ekskluzīvas kolekcijas. 

Jaunatklātais veikals TC “Spice” ir ne tikai lielākais no trīs Latvijā esošajiem Nike veikaliem, bet arī lielākais veikals starp visiem astoņiem veikaliem Baltijas valstīs – 435 m2 plašajās telpās apmeklētājiem ir iespēja iegādāties modernākos sporta apģērbus un apavus jebkurai gaumei. Nike misija ir iedvesmot un piedāvāt jaunākās inovācijas ikvienam cilvēkam, kas nodarbojas ar fiziskām aktivitātēm, kā arī veicināt sabiedrības iesaistīšanos dažādās sportiskajās aktivitātēs, un šī zīmola filozofija jūtama arī jaunā koncepta telpās. Veikalā gaidīts ir ikviens – gan profesionāli sportisti, kas novērtē augstu kvalitāti, gan iesācēji, kas vēlas justies komfortabli, izmēģinot ko jaunu. Plašajā Nike veikalā papildu skriešanas, fitnesa un brīvā laika kolekcijām pieejama arī slavenā basketbolista Maikla Džordana ekskluzīvo sporta apavu un apģērbu kolekcija “Jordan”, kā arī dažādas bērnu sporta modes preces. Zīmola pārstāvji atklāj, ka tuvākajā laikā jaunus Nike veikalus Baltijas valstīs nav plānots atklāt, tādēļ visplašākais zīmola preču piedāvājums ir atrodams tieši TC “Spice”.

Sporta un atpūtas preču segments ir viens no tirdzniecības centra “Spice” apmeklētāju iecienītākajiem, tādēļ tieši šāda tipa veikalu klāstā tuvākajā laikā gaidāmas vienas no lielākajām izmaiņām. Drīzumā tirdzniecības centra apmeklētājiem būs iespēja iegādāties arī jaunākās Adidas un Skechers kolekcijas zīmolu jaunatklātajos veikalos. Šobrīd notiek aktīvs darbs pie jauno telpu iekārtošanas. Tāpat jaunumi gaidāmi arī “Sportland” veikalā.

Jaunie Nike, Adidas un Skechers veikali tirdzniecības centrā “Spice” papildinās tādu slavenu zīmolu un sporta modes veikalu klāstu kā, Sportland, Tommy Hilfiger, Guess, Michael Kors un daudzu citu. Šobrīd zīmola Nike veikalos visai kolekcijai ir -25% atlaide.